Zapowiedzi imprez Automobilklubu w najbliższym czasie.

W najbliższych tygodniach Automobilklub Bialskopodlaski przewiduje organizację wielu imprez motoryzacyjnych.

MAJ 2022
Za nami „Klasyczna Majówka 2022” – luźny wyjazd turystyczny skierowany do właścicieli pojazdów zabytkowych i nietypowych. 3 maja w stronę Międzyrzeca Podlaskiego wyruszyło około 30 pojazdów, nie tylko klasyków i zabytków, udział wzieły nawet pojazdy terenowe jak również camper z XX wieku.

Już 15 maja odbędzie się „Szwajcaria Podlaska 2022” – organizowana od wielu lat impreza. Rajd turystyczny to połączenie zwiedzania, podchodów z elementami sportowego współzawodnictwa. Możliwość wystartowania całą rodziną i każdym, sprawnym samochodem, w tym zabytkowym. Dobry sposób na aktywne spędzenie niedzieli i poznania najbliższej okolicy. W celu zapewnienia możliwości „rodzinnego” startu w Szwajcarii Podlaskiej uczestnikom Super Sprint postanowiliśmy rozdzielić imprezy i przenieść 3 rundę Super Sprint na inny termin. Planowana na 15 maja runda Super Sprint została przeniesiona na 19 czerwca.

27 maja czyli w ostatni piątek tego miesiąca zapraszamy na pierwszy oficjalny „Klasyczny Piątek 2022” – spotkanie z klasyczną motoryzacją organizowane przez Bialskie Klasyki Nocą. Miejsce spotkań w sezonie 2022 to Zespół parkowo-pałacowy Radziwiłłów w Białej Podlaskiej. Szczegóły pojawią się w wydarzeniu i na facebook-owym profilu BKN.

CZERWIEC 2022
19 czerwca – 1 runda KJS – rajd dla kierowców amatorów, informacje i zapisy ruszają wkrótce.

19 czerwca – „Piszczackie Odjazdy” rajd dla właścicieli pojazdów terenowych i 4×4, informacje i zapisy ruszają wkrótce.

10 i 24 czerwca to kolejne terminy imprezy cyklicznej, spotkaniń społeczności Bialskich Klasyków Nocą. „Klasyczny Piątek 2022u Radziwiłłów. Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej Automobilklubu Bialskopodlaskiego oraz na naszych stronach na facebook-u.

PRZYDATNE LINKI
KALENDARZ IMPREZ
Automobilklub Bialskopodlaski na portalu Facebook
BIalskie Klasyki Nocą na portalu Facebook