Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Rally Sprint, który odbędzie się w niedzielę 21 kwietnia  2013 roku. Zawodnicy będą zmagać się na specjalnie przygotowanym torze na lotnisku w Białej Podlaskiej. Kierowcy biorący udział w zawodach zostaną podzieleni na 5 klas w zależności od pojemności silnika. Będą mieli do pokonania dwie ciekawe i szybkie trasy, po trzy przejazdy każdej z nich.

 

Zapisy zawodników oraz kibiców odbędą się przy bramie wjazdowej na teren lotniska przy ul. Łomaskiej 96. Od godziny 10:30 przyjmowane będą zgłoszenia startujących zawodników oraz będą prowadzone zapisy kibiców. Wpisowe w kwocie 50 zł dla członków Automobilklubu Bialskopodlaskiego, 60 zł dla członków zrzeszonych w PZM i 70 zł dla osób niezrzeszonych. Po zamknięciu listy zgłoszeń o godzinie 11:00 zawodnicy oraz kibice w kolumnie za Organizatorem udadzą się w miejsce odbywania się prób sprawnościowych. O godzinie 11:30 zaplanowany jest start pierwszego zawodnika. Na najlepszych zawodników czekają puchary i pamiątkowe dyplomy.

 

Komunikat, regulamin, trasy oraz zgłoszenie znajdują się poniżej. Bardzo prosimy o pobranie i dostarczenie uzupełnionego zgłoszenia do biura zawodów podczas trwania zapisów. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Zgłoszenie

Regulamin_Rally_Sprint

Komunikat