Wyniki: WYNIKI OFICJALNE

Film: 1 Rajd Elizówka – Super Sprint

Super Sprint – Rajd Elizówka po latach przerwy sport samochodowy wraca do Lublina. Jak ważna jest organizacja takich imprez chyba nikogo nie trzeba przekonywać, odpowiednio zaplanowana i zabezpieczona trasa, zweryfikowani uczestnicy, przeszkoleni sędziowie, zabezpieczenie medyczne i ratownicze podczas trwania imprezy, zamknięty, wyłączony z ruchu teren i wyznaczone bezpieczne strefy.

 

Do startu zgłosiło się 44 załogi, 38 z nich osiągnęło metę.To bardzo dobry wynik, który pokazuje jak duże jest zainteresowanie takimi imprezami, pomimo okresu urlopowego.
4.runda Pucharu Okręgu Lubelskiego w Super Sprint odbył się na terenie Rynku w Elizówce. Nasz Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z Automobilklubem Lubelskim organizował rundę na nowym terenie. Impreza mogła się odbyć dzięki współpracy z naszymi partnerami, LUBELSKIM RYNKIEM HURTOWYM S.A. oraz POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG w Lublinie. To dzięki przychylności obu tych instytucji udało się najpierw zaplanować, a następnie przeprowadzić zawody. Było to niesłychanie trudne logistycznie przedsięwzięcie, gdyż na obiekcie który obsługuje handel hurtowy i detaliczny produktów spożywczych, działają również szkoły jazdy a w niedzielę odbywa się giełda samochodowa którą organizuje właśnie PZM.