Zapraszamy na kolejną okręgową rundę zawodów Rally Sprint, które odbędą się w niedzielę 24 lutego 2013 roku na lotnisku w Białej Podlaskiej.

Tym razem zawodnicy będą mieli do pokonania 2 przygotowane trasy, a przejazdy będą odbywały się jednocześnie na dwóch odcinkach. Możliwe, że jest to ostatnia okazja w tym roku, aby sprawdzić swoje umiejętności na zaśnieżonej i miejscami oblodzonej nawierzchni, na bezpiecznym torze, zdala od zabudowań. Zapisy zawodników oraz kibiców odbędą się przy bramie wjazdowej na teren lotniska przy ul. Łomaskiej 96. Od godziny 9:30 przyjmowane będą zgłoszenia startujących zawodników oraz będą prowadzone zapisy kibiców. Wpisowe w kwocie 40 zł dla członków Automobilklubu Bialskopodlaskiego, 60 zł dla członków innych Automobilklubów oraz 70 zł dla osób niezrzeszonych, kibice wstęp wolny. Po zamknięciu listy zgłoszeń o godzinie 10:20 zawodnicy oraz kibice w kolumnie za Organizatorem udadzą się w miejsce odbywania się prób sprawnościowych. O godzinie 10:35 zaplanowany jest start pierwszego zawodnika. Na najlepszych zawodników czekają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody od sponsorów.

Możesz już teraz ściągnąć i wydrukować zgłoszenie uczestnictwa w imprezie. Wypełnione zgłoszenie oraz wpisowe dostarcz do biura zawodów w trakcie zapisów. Chcesz dołączyć do grona członków Automobilklubu Bialskopodlaskiego? Ściągnij i wypełnij deklarację członkowską. Wypełnioną deklarację oraz opłatę członkowską możesz dostarczyć do biura zawodów przed imprezą. Pliki do pobrania oraz szczegóły imprezy poniżej.

Serdecznie zapraszamy kierowców, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów Rally Sprint.

Zgłoszenie

Regulamin_Rally_Sprint

Deklarancja_członkowska

Komunikat

Pomocne linki