W niedzielę 24 lutego 2013 roku na lotnisku w Białej Podlaskiej odbyła się kolejna okręgowa runda zawodów Rally Sprint.

W imprezie wzięło udział 21 zawodników. Kierowcy zostali podzieleni na 4 klasy, w zależności od pojemności silnika. Zwycięzcą klasyfikacji generalnej został Mariusz Walczak (Mazda 323, klasa 3, 630,66 pkt), na drugim miejscu uplasował się Damian Zyguła (Audi A4, klasa 4, 635,28 pkt), a ostatnie miejsce na podium przypadło Pawłowi Sawickiemu (Audi S6, klasa 4, 639,53 pkt). Zwycięzcy poszczególnych klas: Paweł Mieńko (Fiat Punto, klasa 1, 773,60 pkt), Sebastian Filipiuk (Honda Civic, klasa 2, 783,88 pkt), Mariusz Walczak (Mazda 323, klasa 3, 630,66 pkt), Damian Zyguła (Audi A4, klasa 4, 635,28 pkt). Osoby, które zajęły pierwsze 3 miejsca w klasyfikacji generalnej oraz w poszczególnych klasach otrzymali pamiątkowe dyplomy, zestawy kosmetyków samochodowych oraz karnety na gokarty. Dziękujemy kierowcom i kibicom za tak liczne przybycie oraz sponsorom, firmom MAX AUTO J. Kuźmiuk i FastKart.pl. Na kolejne imprezy zapraszamy już w marcu, szczegóły oraz terminy będziemy zamieszczać na stronie.