W niedzielę 23 listopada na bialskim lotnisku odbyła się VI runda –  o puchar  Dyrektora Przedstawicielstwa Regionalnego UNIQA  Towarzystwa Ubezpieczeń S.A w Białej Podlaskiej była ostatnią edycją  w ramach walki finałowej o Puchar Automobilklubu Bialskopodlaskiego 2014.

 

W imprezie udział wzięło 28 zawodników. Trasa była bardzo wymagająca liczyła niespełna

3 km i zawodnicy przejechali ją pięciokrotnie.

Wyniki VI rundy:

I miejsce – Artur Kulik z Automobilklubu Chełmskiego w Subaru Impreza

II miejsce – Wiesław Zagon Z Automobilklubu Podlaskiego w Renault Clio

III miejsce – Tomasz Wasilewski z klubu Off Road Białystok jadącego Mitsubishi Lancer Evo X

 

Klasyfikacja generalna po IV rundach :

Puchary Prezesa AK  Biała Podlaska  zdobyli:

Puchar i I miejsce -Artur Kulik  /AK Chełm / nagroda główna – Chip Tuning o wartości 1200 zł ufundowany przez firmę AFC Marcin Łysakowski, dodatkowo otrzymał bon na paliwo o wartości 500 zł ufundowany przez firmę Dombud /stacja paliw BP/ oraz nagrodę pieniężną 400 złotych.

Puchar ,II  miejsce  Marek Dziubiński Jadący Hondą Civic i otrzymał bon na zakupy w Firmie Niewiadomski o wartości 600 złotych, bon na paliwo 300zł ufundowany przez firmę Petrodom, oraz 300 złotych gotówki.

Puchar, III  miejsce Marek Stupak  w Renault Clio Sport  otrzymał bon o wartości 400 złotych do wykorzystania na ubezpieczenia w Przedstawicielstwie Generalnym Uniqa TU S.A. w Białej Podlaskiej, bon na paliwo o wartości 200 złotych ufundowany przez firmę Petrodom, oraz 200 złotych gotówki.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów całego cyklu :

AFC Marcin Łysakowski, Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej, PW „Budomex” Sp.z o.o., Firma Niewiadomski, Petrodom, Pol-Lux Adam Junczyk ,UNIQA TU S.A. Biała Podlaska.

Dziękujemy mediom, sędziom oraz wszystkim, którzy się przyczynili do organizacji naszej imprezy.

Wyniki_Rally_Sprint_-_23.11.2014_official

 

 

Pomocne linki