Piknik motoryzacyjny – 40 lecie Automobilklubu Bialskopodlaskiego coraz bliżej, kolejnym wydarzeniem podczas pikniku będzie Low&Slow – Stance Event Low Biała 2k16.

Tego typu wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy wspólnie z Automobilklubem jako dodatkowa atrakcja pikniku.

Zgłoszenia aut przesyłamy przez formularz zgłoszeniowy: http://bit.ly/FormularzLowBiala. Lista zgłoszonych samochodów w wydarzeniu na facebook-u. W celu usprawnienia wjazdu na teren lotniska należy wypełnić wysłać i wydrukować formularz zgłoszeniowy w celu okazania na bramie wjazdowej. Ułatwi to prawidłową identyfikację uczestników poszczególnych wydarzeń i przydzielenie opaski na nadgarstek w odpowiednim kolorze. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny, ale wstęp na piknik to koszt 20 zł od osoby, dzieci do lat 12 za darmo.

Organizatorzy przewidują konkursy i dodatkowe atrakcje:

1. Najniższe Auto Zlotu – Polish Stance Society
2. Najładniejsza Felga Zlotu – Low Biała
3. Najgłośniejszy Wydech Zlotu – 2speed.pl – Tuning Klub Polska
4. Rally Sprint, Time Attack lub Trening Drift (dodatko płatny udział, organizator Automobilklub Bialskopodlaski)
5. Występy Break Dance & Dj Nusz

Wjazd dla uczestników od godz 8:00 do 12:00. Zapisy do konkurencji od godz 10:00 do 12:00. Start konkurencji od 13:00. Wyniki i rozdanie nagród godz 17:00 – 18:30. Na swoich faworytów z poszczególnych konkurencji będzie można głosować do godziny 16:00.

Organizator zawodów: Low Biała, Automobilklub Bialskopodlaski.
Współorganizator: Polish Stance Society, 2speed.pl – Tuning Klub Polska

Wydarzenie wspierają: Simply Shine, Car audio maniak . pl Biała Podlaska Żukowski Daniel, Tor Biała Podlaska, Zkuryczyzbyka Food Truck, JAAQOB, iamdrone.pl, Patryk Sawczuk Fotografia, Cogdziekiedy Biała Podlaska, PK Media, Autosfera, Lombard STL – sklep internetowy, Auto Fotka, AutoTesty.com.pl, Radio Biper, BialaPodlaska24.info, Carsystem, Auto-Gama, Bartosz Wołoszko Fotografia, Streets of Biała Podlaska, Qlicka FOTO, Stickerbomba, Polish Stance Society, 2speed.pl – Tuning Klub Polska, RadioPraga.pl, Zloty i Spoty w Polsce.

Regulamin: http://bit.ly/RegulaminLowBiala

Zapraszamy do udziału, szczegółowe informacje w wydarzeniu na facebook-u i na stronie akbiala.pl