Zapraszamy do udziału w organizowanej kolejny raz Klasycznej Majówce 2019, czyli Bialskie Klasyki Nocą w drodze. Trasa tegorocznej edycji wiedzie m. in. przez Park Krajobrazowy Podlaski Przełom Bugu.

Start: 3 maja 2019, godz. 10:00, parking obok hotelu Skala.

Trasa: Biała Podlaska – Janów Podlaski – Borsuki – Zabuże – Konstantynów – Leśna Podlaska – Biała Podlaska
Proponowana trasa: https://goo.gl/maps/6vr9ib9Ss9s9SMj68

Udział w wyjeździe nie jest ograniczony tylko dla pojazdów klasycznych i zabytkowych. Każdy kto chce odwiedzić wiele ciekawych miejsc w naszej okolicy może wybrać się razem z nami. Mile widziani są również właściciele pojazdów nietypowych i motocykliści.

Zaleca się zaopatrzenie w podstawowe przepisy ruchu drogowego i pierwszej pomocy.
Organizator nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za szkody i straty tak w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak też za spowodowane przez nich straty w stosunku do osób trzecich ich mienia przez cały czas trwania wyjazdu. Prosimy o poszanowanie przepisów ruchu drogowego, przeciw pożarowych i porządkowych podczas trwania wyjazdu. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych komunikatów i zarządzeń oraz zmiany trasy.

Zapraszamy!

Klasyczna Majówka 2019 oficjalne wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/574222106320803/

Promujemy motoryzację w najlepszym wydaniu z Białej i okolic! Wydarzenie ma charakter kulturalno-motoryzacyjny. Do zobaczenia!