Zapraszamy do udziału w organizowanej kolejny raz Klasycznej Majówce 2022, czyli Bialskie Klasyki Nocą w drodze. Tegoroczna trasa wiedzie do miasta Międzyrzec Podlaski.

Start: 3 maja 2022, godz. 10:00, parking obok hotelu Skala.

Trasa: Biała Podlaska – Witoroż – Międzyrzeckie Jeziorka – Pałac Potockich – Rynek Miasta Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska
Proponowana trasa: https://goo.gl/maps/84HRiLfzehq3nPsT7

Udział w wyjeździe nie jest ograniczony tylko dla pojazdów klasycznych i zabytkowych. Każdy kto chce odwiedzić wiele ciekawych miejsc w naszej okolicy może wybrać się razem z nami. Mile widziani są również właściciele pojazdów nietypowych i motocykliści.
Zaleca się zaopatrzenie w podstawowe przepisy ruchu drogowego i pierwszej pomocy.
Organizator nie przyjmuje na siebie żadnej odpowiedzialności za szkody i straty tak w stosunku do załóg i ich sprzętu, jak też za spowodowane przez nich straty w stosunku do osób trzecich ich mienia przez cały czas trwania wyjazdu. Prosimy o poszanowanie przepisów ruchu drogowego, przeciw pożarowych i porządkowych podczas trwania wyjazdu. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania dodatkowych komunikatów i zarządzeń oraz zmiany trasy.
Zapraszamy!
Klasyczna Majówka 2022 oficjalne wydarzenie na FB:
https://www.facebook.com/events/739483463715509
Promujemy motoryzację w najlepszym wydaniu z Białej i okolic! Wydarzenie ma charakter kulturalno-motoryzacyjny. Do zobaczenia!

Chcesz wspierać projekt Bialskie Klasyki Nocą? Jeżeli interesuje Cię współpraca pisz na: info@akbiala.pl.

Zachęcamy do wsparcia działań statutowych stowarzyszenia Automobilklub Bialskopodlaski poprzez dobrowolne wpłaty na konto z dopiskiem „Darowizna BKN”.