Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.instel.pl

A+ A A-

Dołącz do nas

Chcesz dołączyć do grona członków Automobilklubu Bialskopodlaskiego? Zapoznaj się z wymaganiami i dołącz do naszej ekipy.

 

1. Zapoznaj się ze Statutem Automobilklubu Bialskopodlaskiego, który znajduje się w zakładce Statut.

2. Zapoznać się z obecną działalnością i strukturą Automobilklubu. Zgłosić się do kierownika sekcji zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

3. Kierownik sekcji określi jaki staż lub inne wymagania trzeba spełnić żeby ubiegać się o przyjęcie do Automobilklubu.

4. Wypełnić deklarację członkowską. Do przyjęcia deklaracji konieczne jest wypełnienie punktów 1, 2, 3, 4. oraz uzyskanie referencji kierownika sekcji i jednego członka automobilklubu. Nie wypełnienie tych punktów skutkuje nie rozpatrzeniem zgłoszenia członkostwa.
Pobierz DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ lub DEKLARACJĘ CZŁONKOWSKĄ DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ.

5. Złóż deklarację wraz z potwierdzeniem wpłat:
- opłaty wpisowej (wpisowe - 24 zł)

6. Deklarację można złożyć:
- osobiście
- drogą pocztową 
- drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

7. Deklaracja będzie rozpatrzona na posiedzeniu Zarządu.

8. Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydat opłaca składkę członkowską (składka na rok 2017 - 60 zł) uczniowie i emeryci ½ składki (po okazaniu dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki). Po opłaceniu składki wniosek o wydanie legitymacji zostanie wysłany przez Automobilklub do PZM. Od tego czasu kandydat staje się pełnoprawnym członkiem Automobilklubu Bialskopodlaskiego. Składki wpłacone bez rozpatrzenia wniosku będą traktowane jako dobrowolne wpłaty i będą przeznaczane na działalność statutową klubu.

9. Automobilklub nie wysyła informacji o przebiegu procesu przyjmowania nowych członków, kandydaci informację uzyskują kontaktując się z Automobilklubem.

Adres korespondencyjny:
Automobilklub Bialskopodlaski
ul. Jana III Sobieskiego 22
21-500 Biała Podlaska

W przypadku złożenia deklaracji pocztą, składkę członkowską należy wpłacić na konto: 85 1240 2177 1111 0010 3930 5977, do deklaracji należy dołączyć potwierdzenie wpłaty.

 

* Członkiem naszego Automobilklubu może zostać każdy pełnoletni (ukończone 18 lat) obywatel Polski, mający pełną zdolność do czynności prawnych i nie pozbawiony praw publicznych, jak też osoby niepełnoletnie w wieku od 16 lat za zgodą opiekunów prawnych (§ 11 Statutu Automobilklubu Bialskopodlaskiego).

powrót na górę

   

Logowanie lub Rejestracja

sdfsdfdsfs

Masz facebooka?

Moższ wykożystać konto na facebooku do zalogowania się.

fb iconLogowanie Facebook

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja
lub Anuluj