Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.pl

A+ A A-

Super Sprint Puchar Firmy Waltimber - relacja, oficjalne wyniki

  • Napisał 
Super Sprint Puchar Firmy Waltimber - relacja, oficjalne wyniki

14 maja na bialskim lotnisku rozegrany został Super Sprint o Puchar firmy WALTIMBER organizowany przez Automobilklub Bialskopodlaski. Była to druga runda cyklu o Puchar Prezesa Automobilklubu Bialskopodlaskiego składającego się z 6 rund, była to jednocześnie piąta runda Pucharu Okręgu Lubelskiego.

 

W zawodach wzięło udział 32 zawodników z Białej Podlaskiej, reprezentujących kluby z okręgu lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Zawodnicy mieli do dyspozycji dwie trasy, na każdej z nich zorganizowane zostały trzy próby.

W klasyfikacji generalnej zwyciężył Daniel Jedliński startujący tylno napędowym BMW, przed Pawłem Siodmokiem w Hondzie Civic i Sebastianem Malewskim w Subaru Imprezie reprezentującym AK Bialskopodlaski. Szczegółowe wyniki w załączniku. Zawody odbyły się przy słonecznej pogodzie. Imprezą towarzyszącą były loty szybowcowe organizowane przez BBAero z Rybnika, każdy chętny mógł podziwiać naszą rywalizacje, a także najbliższą okolicę z lotu ptaka podczas lotu akrobatycznego w szybowcu na fotelu pasażera.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów. Dziękujemy uczestnikom, a także wszystkim osobom które przyczyniły się do sprawnej organizacji imprezy, mamy nadzieję że wszyscy mile będą wspominać wizytę na naszym lotnisku, wkrótce zapowiedzi kolejnych imprez, na kolejne spotkanie zapraszamy już 11 czerwca, szczegóły na stronie akbiala.pl.

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę