Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.instel.pl

A+ A A-

Szkoła Bezpiecznej Jazdy 2017

  • Napisane przez 
Szkoła Bezpiecznej Jazdy 2017

Już 22.01 rusza kolejna (pierwsza po przerwie) zimowa, samochodowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy, organizowana przez Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z Klubem Motocyklowym GROM i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

W ramach działalności statutowej Polskiego Związku Motorowego w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadzone zostanie specjalistyczne szkolenie teoretyczno-praktyczne mające na celu podniesienie wiedzy i umiejętności prowadzenia pojazdów w trudnych warunkach. W ramach szkolenia teoretycznego omówimy między innymi właściwe przygotowanie pojazdu do jazdy w warunkach zimowych, eksploatacje pojazdów w zimie, zasady działania systemów bezpieczeństwa w pojazdach i technikę jazdy w różnych, także ekstremalnych warunkach. Zajęcia praktyczne odbywać się będą w formie ćwiczeń samochodowych na przygotowanym odpowiednio, zamkniętym placu manewrowym. Do zajęć praktycznych uczestnicy wykorzystują własne samochody. Przewidujemy również zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej przedmedycznej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

 

Zgłoszenia do Szkoły Bezpiecznej Jazdy

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Wpisowe za cały cykl szkoleniowy wynosi 150 zł. Dla członków klubów zrzeszonych w PZMot z opłaconą składką za 2017 rok przewidziana jest zniżka. Termin zgłoszeń do dnia 20.01 lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

 

Miejsce szkolenia

Szkolenie teoretyczne godzina 10:00 – 12:00 – Sala szkoleniowa WORD Orzechowa 60 Biała Podlaska Szkolenie praktyczne 13:00 – 16:00 – wyznaczony plac na terenie byłego lotniska.

 

Terminy

Zapisy i rozpoczęcie cyklu szkoleń 22.01 10:00 Zajęcia 22.01; 05.02; 19.02; 05.03; 19.03; 02.04.

 

Zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook: Szkoła Bezpiecznej Jazdy - Biała Podlaska.

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

   

Logowanie lub Rejestracja

sdfsdfdsfs

Masz facebooka?

Moższ wykożystać konto na facebooku do zalogowania się.

fb iconLogowanie Facebook

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja
lub Anuluj