Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.pl

A+ A A-

Szkoła Bezpiecznej Jazdy 2017

  • Napisał 
Szkoła Bezpiecznej Jazdy 2017

Już 22.01 rusza kolejna (pierwsza po przerwie) zimowa, samochodowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy, organizowana przez Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z Klubem Motocyklowym GROM i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

W ramach działalności statutowej Polskiego Związku Motorowego w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego przeprowadzone zostanie specjalistyczne szkolenie teoretyczno-praktyczne mające na celu podniesienie wiedzy i umiejętności prowadzenia pojazdów w trudnych warunkach. W ramach szkolenia teoretycznego omówimy między innymi właściwe przygotowanie pojazdu do jazdy w warunkach zimowych, eksploatacje pojazdów w zimie, zasady działania systemów bezpieczeństwa w pojazdach i technikę jazdy w różnych, także ekstremalnych warunkach. Zajęcia praktyczne odbywać się będą w formie ćwiczeń samochodowych na przygotowanym odpowiednio, zamkniętym placu manewrowym. Do zajęć praktycznych uczestnicy wykorzystują własne samochody. Przewidujemy również zajęcia teoretyczno-praktyczne z pierwszej przedmedycznej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

 

Zgłoszenia do Szkoły Bezpiecznej Jazdy

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć udziału na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wpisowe za cały cykl szkoleniowy wynosi 150 zł. Dla członków klubów zrzeszonych w PZMot z opłaconą składką za 2017 rok przewidziana jest zniżka. Termin zgłoszeń do dnia 20.01 lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

 

Miejsce szkolenia

Szkolenie teoretyczne godzina 10:00 – 12:00 – Sala szkoleniowa WORD Orzechowa 60 Biała Podlaska Szkolenie praktyczne 13:00 – 16:00 – wyznaczony plac na terenie byłego lotniska.

 

Terminy

Zapisy i rozpoczęcie cyklu szkoleń 22.01 10:00 Zajęcia 22.01; 05.02; 19.02; 05.03; 19.03; 02.04.

 

Zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook: Szkoła Bezpiecznej Jazdy - Biała Podlaska.

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę