Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.instel.pl

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 630
A+ A A-

Słoneczna „Podlaska Jesień 2013” za nami

  • Napisane przez 
  • Galeria
Słoneczna „Podlaska Jesień 2013” za nami

W ostatnią niedzielę tj. 6 października br Automobilklub Bialskopodlaski zorganizował Turystyczny rajd samochodowy który był V rundą mistrzostw okręgu Lubelskiego.
Uczestników przywitała wyjątkowa pogoda, rajd rozpoczynał się w Piszczacu. Trasa wiodła w stronę Bugu i znajdujących się tam miejscowości. Na początku rajdowcy zwiedzili cmentarz tatarski w Zastawku , następnie jedyną w Polsce Parafię Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Boboli w Kostomłotach. Niektórzy kierowcy na parkingu w Kostomłotach polegli na nietypowym teście z BRD co miało późniejsze odbicie w wynikach rajdu. Dalsza droga wiodła do Kodnia na kalwarię a następnie Monaster św. Onufrego w Jabłecznej. W Sławatyczach uczestnicy zapoznali się historią osadnictwa na tych terenach Olendrów oraz ich wkładu w rozwój okolicy. Zakończenie rajdu odbyło się w Romanowie w Muzeum J.I. Kraszewskiego. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali podchwytliwe pytania z przejechanej trasy.

Najlepszą załogą rajdu okazała się para reprezentująca nasz klub Marcin Brygoła i Marek Domański, tuż za nimi Grzegorz i Anna Gorczyca z załogantem Ziomkiem z Chełma a podium uzupełnili Grzegorz Karpiński i Ewa Stanicka reprezentujący KM pionier z Lublina.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji rajdu oraz sponsorom : UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. oraz Bankowi Spółdzielczemu Białej Podlaskiej.

Organizatorzy

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

   

Logowanie lub Rejestracja

sdfsdfdsfs

Masz facebooka?

Moższ wykożystać konto na facebooku do zalogowania się.

fb iconLogowanie Facebook

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja
lub Anuluj