Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.pl

Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 630
  • Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_sigpro, 1
A+ A A-

Słoneczna „Podlaska Jesień 2013” za nami

  • Napisane przez 
  • Galeria
Słoneczna „Podlaska Jesień 2013” za nami

W ostatnią niedzielę tj. 6 października br Automobilklub Bialskopodlaski zorganizował Turystyczny rajd samochodowy który był V rundą mistrzostw okręgu Lubelskiego.
Uczestników przywitała wyjątkowa pogoda, rajd rozpoczynał się w Piszczacu. Trasa wiodła w stronę Bugu i znajdujących się tam miejscowości. Na początku rajdowcy zwiedzili cmentarz tatarski w Zastawku , następnie jedyną w Polsce Parafię Rzymskokatolicka p.w. św. Andrzeja Boboli w Kostomłotach. Niektórzy kierowcy na parkingu w Kostomłotach polegli na nietypowym teście z BRD co miało późniejsze odbicie w wynikach rajdu. Dalsza droga wiodła do Kodnia na kalwarię a następnie Monaster św. Onufrego w Jabłecznej. W Sławatyczach uczestnicy zapoznali się historią osadnictwa na tych terenach Olendrów oraz ich wkładu w rozwój okolicy. Zakończenie rajdu odbyło się w Romanowie w Muzeum J.I. Kraszewskiego. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali podchwytliwe pytania z przejechanej trasy.

Najlepszą załogą rajdu okazała się para reprezentująca nasz klub Marcin Brygoła i Marek Domański, tuż za nimi Grzegorz i Anna Gorczyca z załogantem Ziomkiem z Chełma a podium uzupełnili Grzegorz Karpiński i Ewa Stanicka reprezentujący KM pionier z Lublina.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji rajdu oraz sponsorom : UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A. oraz Bankowi Spółdzielczemu Białej Podlaskiej.

Organizatorzy

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę