Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.pl

A+ A A-

Ladies Rally

  • Napisał 
Ladies Rally

Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Ladies Sprint, zawody przygotowane z myślą o kobietach, które chcą sprawdzić swoje możliwości za kierownicą auta.

Impreza odbędzie się w niedzielę 10 marca 2013 roku. Zapraszamy Panie i Panów. Startujący będą zmagać się na specjalnie przygotowanych 2 trasach na lotnisku w Białej Podlaskiej. Kierowcy biorący udział w zawodach zostaną podzieleni na 4 klasy w zależności od pojemności silnika, natomiast 5 klasa będzie zarezerwowana wyłącznie Paniom.

Zapisy zawodników oraz kibiców odbędą się przy bramie wjazdowej na teren lotniska przy ul. Łomaskiej 96. Od godziny 9:30 przyjmowane będą zgłoszenia startujących zawodników oraz będą prowadzone zapisy kibiców. Wpisowe w kwocie 20 zł Panie, 40 zł członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego, 60 zł osoby niezrzeszone, kibice 2 zł od samochodu. Po zamknięciu listy zgłoszeń o godzinie 10:20 zawodnicy oraz kibice w kolumnie za Organizatorem udadzą się w miejsce odbywania się prób sprawnościowych. O godzinie 10:35 zaplanowany jest start pierwszego zawodnika. Na najlepsze zawodniczki czekają nagrody i upominki od sponsorów, pamiątkowe dyplomy otrzyma 3 najlepszych zawodników w każdej klasie.

Komunikat, regulamin, trasy oraz szczegóły dotyczące imprezy znajdują się w załącznikach poniżej. Prosimy w miarę możliwości o dostarczenie wypełnionych zgłoszeń do biura zawodów przed imprezą. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę