Automobilklub Bialskopodlaski | akbiala.instel.pl

A+ A A-

Ladies Rally

  • Napisał 
Ladies Rally

Automobilklub Bialskopodlaski zaprasza na Ladies Sprint, zawody przygotowane z myślą o kobietach, które chcą sprawdzić swoje możliwości za kierownicą auta.

Impreza odbędzie się w niedzielę 10 marca 2013 roku. Zapraszamy Panie i Panów. Startujący będą zmagać się na specjalnie przygotowanych 2 trasach na lotnisku w Białej Podlaskiej. Kierowcy biorący udział w zawodach zostaną podzieleni na 4 klasy w zależności od pojemności silnika, natomiast 5 klasa będzie zarezerwowana wyłącznie Paniom.

Zapisy zawodników oraz kibiców odbędą się przy bramie wjazdowej na teren lotniska przy ul. Łomaskiej 96. Od godziny 9:30 przyjmowane będą zgłoszenia startujących zawodników oraz będą prowadzone zapisy kibiców. Wpisowe w kwocie 20 zł Panie, 40 zł członkowie Automobilklubu Bialskopodlaskiego, 60 zł osoby niezrzeszone, kibice 2 zł od samochodu. Po zamknięciu listy zgłoszeń o godzinie 10:20 zawodnicy oraz kibice w kolumnie za Organizatorem udadzą się w miejsce odbywania się prób sprawnościowych. O godzinie 10:35 zaplanowany jest start pierwszego zawodnika. Na najlepsze zawodniczki czekają nagrody i upominki od sponsorów, pamiątkowe dyplomy otrzyma 3 najlepszych zawodników w każdej klasie.

Komunikat, regulamin, trasy oraz szczegóły dotyczące imprezy znajdują się w załącznikach poniżej. Prosimy w miarę możliwości o dostarczenie wypełnionych zgłoszeń do biura zawodów przed imprezą. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie.

Ostatnio zmieniany

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

   

Logowanie lub Rejestracja

sdfsdfdsfs

Masz facebooka?

Moższ wykożystać konto na facebooku do zalogowania się.

fb iconLogowanie Facebook

Logowanie

Rejestracja

Rejestracja
lub Anuluj